Victor Vasarely färglitografi

Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Komposition, signerad Vasarely och numrerad 15/150, färglitografi, ca 21,5x32 cm

414833

2016-10-25