Victor Vasarely färglitografi
2016-10-25
414833
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Komposition, signerad Vasarely och numrerad 15/150, färglitografi, ca 21,5x32 cm