Figurin Waldemar Lindström

Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR LINDSTRÖM, figurin, Rörstrand, 1900-tal, porslin, föreställande gäss, signerad W Linström, höjd ca 1, höjd 26 cm

ena stjärtfjäder med minimalt nagg

414840

2016-10-24