Golvlampor mässingsfot

Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt, mässing samt läderklädd stomme, en märkt Falkenbergs belysning, höjd 138 resp 151 cm

Slitage

414847

2016-10-25