Blombord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, delvis bemålat, höjd ca 91, längd 97,5x33,5 cm

Slitage

414855

2016-10-24