Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, 1900-talets första hälft, delvis bemålat, höjd ca 91, längd 97,5x33,5 cm
Slitage
414855
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här