Terrinfat Kina

Terrinfat Kina
Terrinfat Kina
Terrinfat Kina
Terrinfat Kina
Terrinfat Kina
Terrinfat Kina

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

TERRINFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-95), dekor av pagodlandskap, höjd 8, 38x28 cm

Kantnagg, lagning

414862

2016-10-24