K-G Nilson oljemålning

K-G Nilson oljemålning
K-G Nilson oljemålning
K-G Nilson oljemålning
K-G Nilson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

K-G NILSON (född 1942), Komposition, signerad och daterad KG Nilson 2010, olja på duk, ca 35x40 cm

414866

2016-10-24