Tema allmoge häst

Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄST, Dalarna, 1900-talets första hälft, rödmålad med polykrom dekor, höjd ca 30 cm

Lagningar, smärre skador

414874

2016-10-20