Werner Sundblad
Klubbat för:
10 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WERNER SUNDBLAD (1877-1909): Porträtt av man med hatt, signerad och daterad 1902, ca 55 x 43 cm.
Kuntoraportti
Krackelyr
414892
Päivämäärä:
2016-10-24