Werner Sundblad

Werner Sundblad
Werner Sundblad
Werner Sundblad
Werner Sundblad
Werner Sundblad
Werner Sundblad

Klubbat för:

10 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

WERNER SUNDBLAD (1877-1909): Porträtt av man med hatt, signerad och daterad 1902, ca 55 x 43 cm.

Kuntoraportti

Krackelyr

414892

Päivämäärä:

2016-10-24