Helge Zandén olja

Helge Zandén olja
Helge Zandén olja
Helge Zandén olja
Helge Zandén olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE ZANDÉN (1885-1972): Landskapsmotiv med mor och barn, signerad och daterad Helge Zandén -33, olja på duk, 50x59 cm

414907

2016-10-24