Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad i plåten, etsning, ca 19,5x14 cm
414913
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här