Frans Floris gravyr

Frans Floris gravyr
Frans Floris gravyr

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRANS FLORIS (1516-1570): Pluto rövar bort Hecate, 1565, signerad och daterad i plåten, gravyr, 26,3x19,3 cm

414915

2016-10-24