Komposition gouache

Komposition gouache
Komposition gouache
Komposition gouache
Komposition gouache

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD CARLSSON I(samtida): Komposition, otydligt signerad och daterad a tergo Richard Carlsson. -96, gouache, ca 30x22,5 cm

414921

2016-10-24