Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstol, DUX, sadelgjord, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 33 cm
Något lös i fogarna, slitage
414957
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här