Fritz Lindström

Fritz Lindström
Fritz Lindström
Fritz Lindström
Fritz Lindström

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Utsikt från Rinntorp,
signerad skiss, olja på duk, 18x32 cm

Med dedikation, oramad

414961

2016-10-24