Vaser Palm Mölle

Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF PALM, vaser, 3 st, Mölle, stengods, grön- och brunglaserade, signerade Palm Mölle G3, G4 samt 1966, höjd 7-11,5 cm

Bruksslitage

414963

2016-10-25