Gustav Wilhelm Palm akvarell

Gustav Wilhelm Palm akvarell
Gustav Wilhelm Palm akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): tillskriven, brygga, påskrift a tergo, daterad d. 24 Juli 1880, akvarell, 15x24 cm

414969

2016-10-24