Cyrus Dubray, skulptur
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CYRUS DUBRAY (1927-1979): Skulptur, monogramsignerad och daterad -79, brons (cire perdue) ingjuten i polyester, ca 34,5x42 cm
PROVENIENS: Hôtel de ville de Bruxelles, bild i katalogen sidan 34
414982
2016-10-26