Cyrus Dubray, skulptur

Cyrus Dubray, skulptur
Cyrus Dubray, skulptur
Cyrus Dubray, skulptur
Cyrus Dubray, skulptur
Cyrus Dubray, skulptur
Cyrus Dubray, skulptur
Cyrus Dubray, skulptur
Cyrus Dubray, skulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CYRUS DUBRAY (1927-1979): Skulptur, monogramsignerad och daterad -79, brons (cire perdue) ingjuten i polyester, ca 34,5x42 cm
PROVENIENS: Hôtel de ville de Bruxelles, bild i katalogen sidan 34

414982

2016-10-26