Cyrus Bubray brons

Cyrus Bubray brons
Cyrus Bubray brons
Cyrus Bubray brons
Cyrus Bubray brons
Cyrus Bubray brons
Cyrus Bubray brons
Cyrus Bubray brons
Cyrus Bubray brons

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYRUS DUBRAY (1927-1979) Skulptur, monogramsignerad, polerad brons, höjd ca 21 cm
PROVENIENS: Hôtel de Ville de Bruxelles, bild på sidan 35

414986

2016-10-26