Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CYRUS DUBRAY (1927-1979) Skulptur, monogramsignerad, polerad brons, höjd ca 21 cm
PROVENIENS: Hôtel de Ville de Bruxelles, bild på sidan 35
414986
2016-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här