Karl Axel Pehrson - Duvgök och Elefantbetsgräs

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Duvgök och Elefantbetsgräs", signerad K A Pehrson, olja på duk, 59x39 cm

414988

2016-10-28