Elis Ryberg

Elis Ryberg
Elis Ryberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): (2) Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, numrerad 249/300 resp 164/300, färglitografi, ca 45x54 resp. 46x55 cm

414990

2016-10-24