Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR VON STROKIRCH (1879-?) Ryttare och unifromer , signerade, akvarell, varierande mått 26-30x20-21 cm
415052
2016-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här