Einar von Strokirch

Einar von Strokirch
Einar von Strokirch
Einar von Strokirch
Einar von Strokirch
Einar von Strokirch
Einar von Strokirch
Einar von Strokirch
Einar von Strokirch
Einar von Strokirch
Einar von Strokirch

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR VON STROKIRCH (1879-?) Ryttare och unifromer , signerade, akvarell, varierande mått 26-30x20-21 cm

415052

2016-10-25