Leksaksgris Schuco

Leksaksgris Schuco
Leksaksgris Schuco
Leksaksgris Schuco
Leksaksgris Schuco
Leksaksgris Schuco
Leksaksgris Schuco
Leksaksgris Schuco
Leksaksgris Schuco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRIS, 1930-tal, Schuco, filtklädd, trumma i plåt, urverksdriven, höjd 11 cm

Slitage, mössa och tryne saknas. Nyckel medföljer

415059

2016-10-30