Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSHUND, 1930-tal, sittande hund, stoppad, höjd 29 cm
Skador, slitage, fläckar
415061
2016-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här