Leksakshund 1930-tal

Leksakshund 1930-tal
Leksakshund 1930-tal
Leksakshund 1930-tal
Leksakshund 1930-tal
Leksakshund 1930-tal
Leksakshund 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSHUND, 1930-tal, sittande hund, stoppad, höjd 29 cm

Skador, slitage, fläckar

415061

2016-10-30