Spegellampett Johan Åkerblad
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHAN ÅKERBLAD, spegellampett för två ljus, gustaviansk, märkt IÅ samt Stockholms hallstämpel, förgylld, höjd ca 51x32,5 cm
Krön med lagning, sprickor, dlevis senare bronsering, färgbortfall
415063
2016-10-25