Spegellampett Johan Åkerblad

Spegellampett Johan Åkerblad
Spegellampett Johan Åkerblad
Spegellampett Johan Åkerblad
Spegellampett Johan Åkerblad

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHAN ÅKERBLAD, spegellampett för två ljus, gustaviansk, märkt IÅ samt Stockholms hallstämpel, förgylld, höjd ca 51x32,5 cm

Krön med lagning, sprickor, dlevis senare bronsering, färgbortfall

415063

2016-10-25