Rökelsekar skålar

Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar
Rökelsekar skålar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKELSEKAR, SKÅLAR, 3 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, celadon, oxblod samt underglasyrblått, diameter ca 17-18 cm

Smärre nagg, märken

415072

2016-10-25