Sterkin

Sterkin
Sterkin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMAFFISCH, 1910-tal, Sterkin, Semmy Nyströms Litogr.Anst. STOCKHOLM, 44x57 cm

Hanteringsveck, skador

415073

2016-10-25