Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HARALD LINDBERG (1904-1976), Pojken och svanarna, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 56x48 cm
415079
2016-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här