Harald Lindberg

Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976), Pojken och svanarna, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 56x48 cm

415079

2016-10-25