Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEVA KALNINA (Lettland, född 1962), "Aplis", signerad och daterad 91, olja på duk, ca 78x80 cm
415084
2016-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här