Staffli märkt Becker 1940-tal

Staffli märkt Becker 1940-tal
Staffli märkt Becker 1940-tal
Staffli märkt Becker 1940-tal
Staffli märkt Becker 1940-tal
Staffli märkt Becker 1940-tal
Staffli märkt Becker 1940-tal
Staffli märkt Becker 1940-tal
Staffli märkt Becker 1940-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM BECKER, staffli, 1900-talets mitt, ek, brickmärkt, maxhöjd för duk ca 110, bredd 60 cm

Färgrester, slitage

415114

2016-10-25