Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLFAT på fot med hänkel, silver, senempire, stämplad LM Tallin 1859, invändigt förgylld, höjd med hänkel 22, 27x22,5 cm, vikt 500 g
415139
2016-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här