Skålfat på fot silver Tallin

Skålfat på fot silver Tallin
Skålfat på fot silver Tallin
Skålfat på fot silver Tallin
Skålfat på fot silver Tallin
Skålfat på fot silver Tallin
Skålfat på fot silver Tallin
Skålfat på fot silver Tallin
Skålfat på fot silver Tallin

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅLFAT på fot med hänkel, silver, senempire, stämplad LM Tallin 1859, invändigt förgylld, höjd med hänkel 22, 27x22,5 cm, vikt 500 g

415139

2016-10-27