Victor Vasarely Tema

Victor Vasarely Tema
Victor Vasarely Tema

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 96/100, färgserigrafi, ca 47,5x47,5 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

415147

2016-10-23