Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad FV 22/30, färglitografi, 35x35 cm
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
415148
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här