Karel Appel Tema

Karel Appel Tema
Karel Appel Tema

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAREL APPEL (1921-2006): Oiseau de l´Aube, färglitografi, signerad Appel -59, numrerad 66/120, ca 50x73 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

415149

2016-10-23