Dali Tema

Dali Tema
Dali Tema

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): ur "La Conquete de Cosmos", signerad samt numrerad CII/CVC, torrnål med litografi, ca 74x58 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

415151

2016-10-23