Tom Moore

Tom Moore
Tom Moore
Tom Moore
Tom Moore
Tom Moore
Tom Moore
Tom Moore
Tom Moore

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOM MOORE (född 1961), Elvis, Lennon (2), Madonna, färgserigrafier 4 st., signerade och numrerade, 86x69 - 72x66 cm, oramade

smärre kantslitage

415166

2016-10-30