Clemens Briels

Clemens Briels
Clemens Briels

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLEMENS BRIELS (född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad 57x71 cm

415167

2016-10-30