K G Nilson färglitografi

K G Nilson färglitografi
K G Nilson färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): komposition, signerad och daterad K-G Nilsson 1983, 30/100, färglitografi, 48x80 cm, oramad

415168

2016-11-01