Jean Bazaine färglitografi

Jean Bazaine färglitografi
Jean Bazaine färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Kompostion, signerad Bazaine, 116/120, färglitografi, bladmått 50x40 cm, oramad

415169

2016-11-01