Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Kompostion, signerad Bazaine, 116/120, färglitografi, bladmått 50x40 cm, oramad
415169
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här