Carl Fredrik Reutersvärd färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 53/100, färglitografi, 60x84 cm, oramad

415171

2016-11-02