Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
K-G NILSON född 1942): Blått partitur, signerad och daterad K G Nilsson 1990, 9/250, färgserigrafi, ca 48x60 cm, oramad
415172
2016-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här