K G Nilsson färgserigrafi

K G Nilsson färgserigrafi
K G Nilsson färgserigrafi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON född 1942): Blått partitur, signerad och daterad K G Nilsson 1990, 9/250, färgserigrafi, ca 48x60 cm, oramad

415172

2016-11-02