Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986), surrealistiskt motiv med fiol och clown, signerad Axel Olson, numrerad 150/360, färglitografi, 53 x 42 cm, oramad

415180

2016-11-04