Axel Olson färglitografi
2016-11-04
415180
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986), surrealistiskt motiv med fiol och clown, signerad Axel Olson, numrerad 150/360, färglitografi, 53 x 42 cm, oramad