Kenneth Noland

Kenneth Noland
Kenneth Noland

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KENNETH NOLAND (Amerika, 1924-2010): Komposition, signerad KN, numrerad 54/100, färglitografi, 37x55 cm, oramad

415182

2016-11-04