Sotomayor

Sotomayor
Sotomayor
Sotomayor
Sotomayor

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

JUAN SOTOMAYOR (född 1959): Utan titel, blandteknik på duk, signerad och daterad 1990 atergo, 54x66 cm

415196

2016-11-05