Alexander Langlet oljemålning

Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Ridande karolin i snöyra, signerad och daterad Alex. Langlet -43, olja på duk, 42x32 cm

415215

2016-11-01