Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Ridande karolin i snöyra, signerad och daterad Alex. Langlet -43, olja på duk, 42x32 cm
415215
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här