Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BONAD, Småland, 1800-tal, sannolikt Anders Eriksson i Ås, visar ålderstrappan, målad på väv, otydligt daterad 1811? , ca 32x213 cm
Färgbortfall och hål/skador
415221
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här