Pelle Molin oljemålning

Pelle Molin oljemålning
Pelle Molin oljemålning
Pelle Molin oljemålning
Pelle Molin oljemålning
Pelle Molin oljemålning
Pelle Molin oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PELLE MOLIN (1864-1896): Motiv från Oviken, jaktscen, signerad och daterad 1895, olja på pappannå, 28x33 cm

Kuntoraportti

415250

Päivämäärä:

2016-10-23