Pelle Molin oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PELLE MOLIN (1864-1896): Motiv från Oviken, jaktscen, signerad och daterad 1895, olja på pappannå, 28x33 cm
Kuntoraportti
415250
Päivämäärä:
2016-10-23