Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMIL ÖSTERMAN (1870-1927): Flickporträtt föreställande Elsa Eckemann, signerad E. Österman, olja på duk, ca 79x59 cm
Smärre krackelyr
415268
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här