Porslin Kina
2016-10-26
415274
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT 3+1, MUGG, KOPP, SKÅL, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, höjd ca 6-7 cm
Smärre nagg