Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRYKJÄRN, 3 st, MORTLAR, 2 st, 1800-1900-tal, mässing
Slitage, ett strykjärn saknar insats
415277
2016-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här