Strykjärn och mortlar

Strykjärn och mortlar
Strykjärn och mortlar
Strykjärn och mortlar
Strykjärn och mortlar
Strykjärn och mortlar
Strykjärn och mortlar
Strykjärn och mortlar
Strykjärn och mortlar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRYKJÄRN, 3 st, MORTLAR, 2 st, 1800-1900-tal, mässing

Slitage, ett strykjärn saknar insats

415277

2016-10-26