Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TORBJÖRN CALVERO (född 1949):
Patti Smith på Hotell Diplomat 1976, Stockholm
signerad, daterad och numrerad på baksidan Calvero 2009, 1/5. Pigment print, 45 x 59,5 cm
415281
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här